Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych

Dlaczego warto nam zaufać

O nas

Wiedza, profesjonalizm, doświadczenie

Naszą Kancelarię tworzymy my – tłumacze. W odróżnieniu od biur i agencji tłumaczeń, które zajmują się wyłącznie pośrednictwem, nasi tłumacze pracują bezpośrednio z Klientem. Z najwyższą uwagą i dbałością o każde słowo wychodzimy naprzeciw jego potrzebom. Dbamy o perfekcyjną komunikację z partnerami biznesowymi. Pomagamy przebrnąć przez zawiłości obcego języka prawniczego. Sporządzamy tłumaczenia poświadczone, z mocą dokumentu urzędowego.

Etyka i odpowiedzialność

W naszej pracy korzystamy przede wszystkim z bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Narzędzia informatyczne i zasoby internetowe są jedynie wsparciem w naszej pracy. Zgodnie z Kodeksem Zawodowym Tłumacza Przysięgłego stale podwyższamy nasze kwalifikacje, uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach i kursach poświęconych pracy tłumacza oraz innym dziedzinom. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością możemy wspierać naszych Klientów we wszelkich obszarach, w których niezbędna jest komunikacja w języku obcym i perfekcja językowa.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb

Zlecając wykonanie tłumaczenia naszej Kancelarii macie Państwo gwarancję bezpośredniego kontaktu z tłumaczem – jesteśmy otwarci na wasze oczekiwania. Uwzględniamy wszelkie przekazane nam informacje, które często są niezbędne do odpowiedniego i poprawnego przekładu. Gwarantujemy wykonanie tłumaczenia na najwyższym poziomie, z zachowaniem najwyższych standardów branżowych i etycznych.

Napisz do nasKontakt

Adres
Zadzwoń
Napisz

kontakt(at)kancelariatlumaczy.pl